Varuosad

Varuosad

Komatsu originaalvaruosad on Komatsu klienditoekontseptsiooni lahutamatuks osaks; see kontseptsioon kannab hoolt teie masina ja investeeringu eest algusest kuni päris lõpuni.
Komatsu osad on valmistatud rangete Komatsu tehnoloogiastandardite (KES) järgi. Nad on valmistatud kas Komatsu oma tehastes ja Komatsu oma tehnoloogia järgi või hoolikalt valitud tarnijate poolt litsentsi alusel. Alles pärast seda, kui osad on nõudliku kvaliteedikontrolli läbinud, markeeritakse nad Komatsu brändinimetusega ning neid võib kasutada Komatsu seadmetes ja Komatsu garantii alusel.

 Komatsu originaalvaruosad on kõige turvalisem valik masina maksimaalse kasutusea ja töökindluse tagamiseks. Lisaks on mitmesugused Komatsu klienditoelahendusi võimalik teie spetsiifiliste vajaduste järgi sobitada. Sel viisil rahuldatakse kõik teie varuosa- ja hooldevajadused kõige efektiivsemal viisil. 

TÄNU KOMATSU KLIENDITOE KONTSEPTSIOONILEJA KLIENDIKESKSELE LÄHENEMISELE ON TEIE INVESTEERING PARIMATES KÄTES.

 • Kopakihvad ja alusvanker

   

  KOMATSU alusvanker

  Komatsu pakub originaalseid Komatsu alusvankreid kõigile Komatsu roomikmasinatele, nagu ekskavaatorid ja buldooserid. Alusvankreid on saadaval nii kommunaalmasinatele, ehitusmasinatele kui ka karjääri- ja kaevandusmasinatele.

  Komatsu alusvankrite hooldusteenuste valik on lai, tänu millele saate teie oma masina alusvankrit kauem ja säästlikumalt kasutada.

  Suhtuge oma alusvankrisse lugupidavalt, kasutage üksnes Komatsu originaalosi. Nende kasutamisega on teil võimalik maksimeerida: oma masina ohutust, kütusesäästlikkust, stabiilsust ja tagada masinale pikem kasutusiga.


  Komatsu pakub alusvankrite ultrahelidiagnostikat:

  • Puksi paksuse määramiseks
  • Lüli kõrguse määramiseks
  • Roomiklindi kilbi kõrguse määramiseks
  • Rulli korpuse paksuse määramiseks

   

  Kihvad, adapterid, lõikeservad

  Komatsu hoolitseb teie masina kõigi tahkude eest. See hõlmab ka parimate ja usaldusväärseimate osade pakkumist, et teie masina tööd optimeerida ja tegevuskulusid vähendada. Me pakume lisaks ka suurepäraseid teadmisi ja oskusi nii osade kui ka masina kui terviku alal ning aitame teil säilitada kõrget tootlikkuse taset ja Komatsu masina kõrget väärtust. 

  .

 • Tehase taastatud komponendid

  REMAN – taastatud komponendid

  Komponentide vahetus

  Komatsu Reman-tooted pakuvad kõrge kvaliteedi ja soodsa hinnaga alternatiivi uutele toodetele või koguni töökojas tehtavale remondile.  Eelised

  Rahaline sääst: kui kasutate Reman tooteid ja tagastate oma vanad/ defektsed komponendid, on teil võimalik säästa 50% või enamgi uute komponentide hinnast.

  Ajaline sääst: Väiksemate kuludega kaasneb ka masina oluliselt lühem seisuaeg. Masin seisab üksnes nii kaua, kui on tarvis probleemse osa eemaldamiseks ja Reman-osa paigaldamiseks.

  Vahetusprotsess

  Keskkonnasääst: Otsus kasutada Reman-komponenti ei ole üksnes kasulik teie ärile, vaid näitab ka positiivset suhtumist keskkonda, kuna komponentide taastamine hoiab kokku tooret, mis omakorda vähendab oluliselt jäätmekoguseid.

  Komponendi tarne: Pärast seda, kui olete oma Reman-komponendi kätte saanud, tuleb teil oma vana /defektne komponent hindamiseks ja töötlemiseks tagastada.

  Komponentide taastamine: Kõigi Reman-komponentide taastamisel on kasutatud üksnes Komatsu originaalosi ja need täiustatakse vastavalt uusimatele tehnilistele spetsifikatsioonidele. Komponendid on täielikult testitud ja neile kohaldatakse uutele toodetele.

 • Komatsu varuosad

  Komatsu osad on valmistatud rangete Komatsu tehnoloogiastandardite (KES) järgi. Nad on valmistatud kas Komatsu oma tehastes ja Komatsu oma tehnoloogia järgi või hoolikalt valitud tarnijate poolt litsentsi alusel.

  Mõlemal juhul toetavad nad Komatsu tipptehnoloogiat, mis tagab teie Komatsu seadmete suurima jõudluse ja pikima eluea.

   

 • Kuluosad

   

  Määrdeained

  Parim kaitse teie seadmetele.
  Komatsu määrdeained on loodud spetsiaalselt kõrgtootlike seadmete tarvis. Nii nagu ka meie masinad on meie määrdeained samuti valmistatud kõrgete standardite järgi. Kui neid õigesti kasutada, aitavad meie tippkvaliteediga määrdeained vähendada õlikulu, kulutusi hooldusele ja pikendada seadmete kasutusiga.

  Filtrid ja hoolduskomplektid

  Moodsad masinad vajavad maksimaalse töökindluse ja usaldusväärsuse tagamiseks kvaliteetseid originaal filtreid.Tänu patenteeritud konstruktsioonile ja filtrimaterjalile kaitsevad Komatsu OEM-filtrid masina seadmeid täiuslikult.

  Saasteainete maksimaalne eraldamine

  Tõhusam kaitse mootori külmkäivitusel

  Saadaval hoolduskomplektid standardseteks hooldusvälbadeks.

Vali maakond

24/7 HOOLDUS
Helistage meile Küsige pakkumist Telli teenus
Kontaktform
Kirjuta meile
Teavitamiskohustus Veel
Baltem EE
Täname. Sőnum on saadetud.
Kontaktform
Rendimasin
Teavitamiskohustus Veel
Baltem EE
Täname. Sőnum on saadetud.
Newsletter
Registreeri uudiskirja saajaks ja edastame kord kuus uusimat teavet meie pakkumiste ja kampaaniate kohta.
Teavitamiskohustus Veel
Baltem EE
Aitäh uudiskirjaga liitumast!
Kontaktform
Kirjuta meile
Teavitamiskohustus Veel
Baltem EE
Täname. Sőnum on saadetud.