Baltem

AS Baltem ajalugu

AS Baltem tegutseb Eesti, Läti ja Leedu turul alates 1994. aastast ning kuulub tänaseks sajaprotsendiliselt  Jaapani suurkorporatsiooni Sumitomo Corporation Group koosseisu. Ettevõte omab KOMATSU ehitus- ja kaevandusmasinate müügi ainuõigust Baltikumi turul. Lisaks pakume klientidele pikaajalist rendivõimalust ja müüme ka kasutatud masinaid ning samuti laias valikus lisaseadmeid kõikidele mullatöö ja ehitusmasinatele.

Täiendavalt kuuluvad Baltemi pakutavate masinate ja seadmete loetellu veel ka McCloskey purustid ja sõelurid, CDE liivapesuseadmed, Telestack’i konveiersüsteemid ning universaalsed ekskavaator-laadurid LÄNNEN.

Lisaks eelpoolnimetatud masinate, seadmete ja lisaseadmete müügile pakume ka nende varuosi ja tegeleme müügijärgse hoolduse ning garantiiaegse ja- järgse teenindusega üle Baltikumi. Esindused on meil Eestis Peetri alevikus, Rakveres ja Tartus ning Lätis Muceniekis ja Leedus Vilniuses ning Klaipedas.

Üle Eesti on meil 20 mobiilset hooldemeeskonda, kes lahendavad ka klientide kõige keerulisemad tehnilised probleemid.

Baltemi emaettevõte, Sumitomo Corporation Group, tegeleb KOMATSU ehitusmasinate müügiga erinevates riikides üle maailma, sh. Balti riikides, Soomes, Poolas, Hispaanias, paljudes Venemaa regioonides, USA’s, Kanadas, Hiinas ning mitmel pool mujal.

Juba aastal 1921 asutatud Jaapani kontsern KOMATSU on maailma juhtiv ehitus- ja kaevandusmasinate tootja, kelle valikusse kuulub praktiliselt kõik, mida võib nimetada liikuvateks ehitus ja kaevandusmasinateks.

 

KOMATSU MAAILMAS

Komatsu on saanud oma nime Jaapanis Hokuriku regioonis Ishikawa prefektuuris asuvalt linnalt. Tõlkes tähendab „Komatsu“ väikest mändi.

Heiani ajastu (794-1192) keskpaigast pärit legend räägib sellest, kuidas munk-keiser Kazan istutas oma piirkonda esimese männitaime, mistõttu hakati paika kutsuma „sono no komatsubara“ („pargiga männisalu“). Aegade jooksul nimi lühenes ja lõpuks sai sellest sõna Komatsu.

Esimene logo, mis Komatsu Ltd tarbeks loodi, sai inspiratsiooni „väikesest männipuust“. Aastatega muutus Komatsu logo mitmel korral, ent jäi alati truuks algsele ideele ja kujutas mändi. 1990. aastatel muutus olukord radikaalselt: lansseeriti uus stiliseeritud tähtedest koosnev nimi Komatsu, mis on kasutusel ka praegu.

 

 

24/7 HOOLDUS
Helistage meile Küsige pakkumist Telli teenus
Kontaktform
Kirjuta meile
Teavitamiskohustus Veel
Baltem EE
Täname. Sőnum on saadetud.
Kontaktform
Rendimasin
Teavitamiskohustus Veel
Baltem EE
Täname. Sőnum on saadetud.
Newsletter
Registreeri uudiskirja saajaks ja edastame kord kuus uusimat teavet meie pakkumiste ja kampaaniate kohta.
Teavitamiskohustus Veel
Baltem EE
Aitäh uudiskirjaga liitumast!
Kontaktform
Kirjuta meile
Teavitamiskohustus Veel
Baltem EE
Täname. Sőnum on saadetud.