Smart Construction

20. sajandi alguses jõudsid kasutajate käsutusse mootoriga töötavad masinad. See põhjustas tohutu arenguhüppe ehitussektoris, kus seni oli suurem osa töödest tehtud inimkäte jõul. Masinate kasutuselevõtt mitte üksnes ei tõstnud tootlikkust, vaid muutis töö ka ohutumaks.

Täna, enam kui 100 aastat hiljem on -  SMART CONSTRUCTION e NUTIKA EHITUSE lahenduste paketi eesmärk taas ohutuse parandamine ja töö tootlikkuse tõstmine. Põhjuseks tõsiasi, et ehkki aastate vältel on masinaid edasi arendatud, pole töö tegemise viis kuigi palju muutunud.

 

Ehitusplats ei tähenda vaid tööd ekskavaatorite ja buldooseritega. Ehitustöö eeldab planeerimist, aruandlust, logistikat ja palju muud. Nii oleme pidanud oluliseks pakkuda klientidele tuge kogu protsessi vältel, alates pakkumise tegemisest kuni töö lõpliku üleandmise ja aruannete koostamiseni.

Kui töövoog on digiteeritud, on kasutaja käsutuses pakkumise käigus koostatud andmed, mida saab aktiivselt rakendada ja projekti käigus pidevalt täiendada. On selge, et digiteerimine on põhjendatud vaid juhul, kui andmeid kasutatakse suhtlemiseks, ja seda mitte vaid masinate ja tarkvaraga, vaid ka inimestega.

 

 

SMART CONSTRUCTION süsteemi lähtekohaks on veendumus, et tulevikus on kogu ehitustegevus digiteeritud. Ent selge on ka see, et digiteerimisest on lihtsam rääkida kui seda reaalselt ellu viia. Kõigil on käsil juhtimist vajavad projektid ja tegemised ning raske on leida aega uurimis- ja arendustegevuseks, tulemuste juurutamiseks ja sobivate inimeste koolitamiseks. Siin tulevad appi meie nõustavad eksperdid, andekad inimesed, kes analüüsivad kliendi jooksvat töövoogu, leiavad võimalusi innovatsiooniks ja aitavad kliendil uuendusi juurutada, ilma et see muid tähtsaid töid segama hakkaks.

Smart Construction koosneb järgnevast:

 • Smart Construction töölaud

  Projekti-, drooni- ja masina andmete graafiline visualiseerimine ja analüüs, mis parandab tootlikkust ja tõhustab otsuste tegemise protsessi.

 • Smart Construction Edge
  • Kiirem kui mis tahes muu töötlemisviis
  • Täielikult integreeritud ja automatiseeritud töövoog
  • Kulutõhus lahendus. Mida rohkem lennata, seda odavamaks iga lend muutub
 • Smart Construction kaugjuhtimine

  Võimaldab saata projekti andmeid objektil olevatele masinatele või pakkuda kaugteenusena tuge operaatoritele, ilma objektile sõitmata.

  • Uue projekt rakendamine kohapeal saab alata vaid mõni minut pärast projekti valmimist
  • Süsteem on kaugteenusena abiks nii alles tööd alustanud kui ka kogenud operaatoritele, pakkudes neile vajalikku koolitust ja tuge
  • Pakett toetab eri masinamarkidest koosnevat masinaparki
  • Hoiab kokku lugematul arvul töötunde ja sõidukilomeetreid aastas
Kontakt
24/7 HOOLDUS
Helistage meile Küsige pakkumist Telli teenus
Kontaktform
Kirjuta meile
Teavitamiskohustus Veel
Baltem EE
Täname. Sőnum on saadetud.
Kontaktform
Rendimasin
Teavitamiskohustus Veel
Baltem EE
Täname. Sőnum on saadetud.
Newsletter
Registreeri uudiskirja saajaks ja edastame kord kuus uusimat teavet meie pakkumiste ja kampaaniate kohta.
Teavitamiskohustus Veel
Baltem EE
Aitäh uudiskirjaga liitumast!
Kontaktform
Kirjuta meile
Teavitamiskohustus Veel
Baltem EE
Täname. Sőnum on saadetud.