Teavitamiskohustus

 

Teie poolt avaldatud isikuandmete vastutavaks töötlejaks on AS Baltem, mis asub aadressil Tuleviku tee 2a, 75312 Peetri alevik, Rae vald, Eesti Vabariik. Baltem töötleb isikuandmeid Teie poolt esitatud taotluste täitmiseks ja haldamiseks. Isikuandmed kustutatakse kohe pärast seda, kui Teie taotlused on töödeldud või täidetud, välja arvatud sellistel puhkudel, kui me peame säilitama potentsiaalse vastutuse tõttu Teie isikuandmeid pikema aja vältel säilitama.

Me edastame Teie andmeid kolmandatele isikutele või piiriüleselt üksnes siis, kui see on vajalik Teie taotlusele vastamiseks. Neil juhtudel kohustub Baltem rakendama asjakohaseid meetmeid tagamaks, et selline tegevus toimub kookõlas isikuandmete kaitset reguleerivate õigusaktidega.

Käesoleval vormil küsitavad andmed on vajalikud üksnes Teie taotluste täitmiseks ja haldamiseks, mis tähendab seda, et kui Te kõiki küsitud andmeid ei esita, pole Baltemil võimalik esitatava informatsiooni piisavust ja täielikkust tagada.

Lisaks informeerime Teid õigusest nõuda juurdepääsu oma isikuandmetele, taotleda isikuandmete parandamist, kustutamist, nende töötlemise piiramist, samuti õigust esitada isikuandmete töötlemisele vastuväiteid või kasutada andmete ülekantavuse õigust. Nende õiguste kasutamiseks palume saata kirjalik taotlus meiliaadressile baltem@baltem.ee või postiga aadressile Tuleviku tee 2a, 75312 Peetri alevik, Rae vald, Eesti. Mõlemal juhul tuleb lisada taotlusele Teie ID-kaardi või sarnase isikut tõendava dokumendi fotokoopia.

Kui peaksite seda vajalikuks pidama, on Teil lisaks õigus esitada kaebus Eesti Andmekaitseinspektsioonile, seda eriti juhul, kui Teile tundub, et Baltem pole võimaldanud Teil oma õigusi ettenähtud korras kasutada.

Kui soovite saada täiendavat teavet selle kohta, kuidas me Teie isikuandmeid töötleme, siis palume lugeda meie Privaatsuspoliitikat

24/7 HOOLDUS
Helistage meile Küsige pakkumist Telli teenus
Kontaktform
Kirjuta meile
Teavitamiskohustus Veel
Baltem EE
Täname. Sőnum on saadetud.
Kontaktform
Rendimasin
Teavitamiskohustus Veel
Baltem EE
Täname. Sőnum on saadetud.
Newsletter
Registreeri uudiskirja saajaks ja edastame kord kuus uusimat teavet meie pakkumiste ja kampaaniate kohta.
Teavitamiskohustus Veel
Baltem EE
Aitäh uudiskirjaga liitumast!
Kontaktform
Kirjuta meile
Teavitamiskohustus Veel
Baltem EE
Täname. Sőnum on saadetud.